MOBİL AİDAT

Değerli Meslektaşımız,

Derneğimiz tarafından üye aidatlarının elden toplanmasındaki sıkıntıları göz önünde bulundurularak, aidatların daha çağdaş ve daha kolay bir biçimde ödenebilmesi için Esila Bilişim Tic. Ltd. Şti. ile 06.11.2013 tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Mobil Aidat olarak adlandırılan bu sistemde; üyeler cep telefonlarına gelen SMS mesajına EVET yazıp 8071’e göndererek aylık aidatlarını son derece basit bir şekilde ödemektedirler. 5 TL’lik üye aidatları dışında herhangi bir geliri bulunmayan derneğimizin yaşaması ve kira, elektrik, web sayfası gibi zorunlu giderlerini karşılayabilmesi için üyelerin aidatlarını düzenli olarak ödemeleri son derece önem taşımaktadır.

Birçok üyemiz, cep telefonlarına gelen SMS mesajına EVET yazıp göndererek sisteme dâhil olmuş durumdadır. Ancak üyelerimizden bazıları cep telefonlarına gelen SMS mesajına olumlu yanıt vermeyerek sistem dışında kalmışlardır. Lütfen aylık 5 TL aidatınızı ödemek için cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip büyük harfler ile ARKEOLOGDER yazarak 8071’e gönderiniz. Bu sayede aylık aidatınızı hiçbir ekstra ücret ödemeden, çok kolay bir şekilde ödemiş olacaksınız!

Eğer cep telefonunuza Arkeologlar Derneği aidatınızı ödemenizi isteyen herhangi bir SMS mesajı gelmedi ise, web sayfamızda (http://arkeologlardernegi.org/mobil-aidat-formu-uyeler-icin/) bulunan Mobil Aidat formunu doldurarak sisteme dâhil olabilirsiniz. Ya da sizi sisteme dâhil etmemiz için cep telefonu numaranızı, adınız ve soyadınız ile birlikte mail adresimize (arkeologlardernegi.gm@gmail.com) gönderebilirsiniz.

Aidatlarınızı ödeyerek derneğimize güç katacağınıza inanıyoruz.

Daha güçlü ve daha çağdaş bir meslek örgütü olmak için desteğinizi bekliyoruz.

Tüm meslektaşlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Dr. Soner ATEŞOĞULLARI
Dernek Başkanı

mobil

 

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir