Önceki Yönetim Kurulları

10.04.1993-23.06.1995

Başkan : Emine AYNUR (Doç. Dr. A. Ahmet TIRPAN) Başkan Yardımcısı : Doç. Dr. A. Ahmet TIRPAN (Emine AYNUR) Genel Sekreter : Fikri KULAKOĞLU Sayman : Mehmet SÖYLEMEZ Yönetim Kurulu Üyeleri : Şeniz ATİK, Remzi YAĞCI, Özgür ÇAVGA

24.06.1995-30.05.1997

Başkan : Doç. Dr. A. Ahmet TIRPAN (İnci BAYBURTLUOĞLU) Başkan Yardımcısı : Emine AYNUR Genel Sekreter : Özgür ÇAVGA Sayman : M. Kemal SERTOK Örgütlenme Sekreteri : Kubilay ÖZKUL Basın ve Halkla İlişkiler Sekreterliği : İnci BAYBURTLUOĞLU (Mehmet SÖYLEMEZ), Nalan Akyürek VARDAR

31.05.1997-28.05.1999

Başkan : Prof. Dr. K. Levent ZOROĞLU Başkan Yardımcısı : Turgut BATUR Genel Sekreter : Özgür ÇAVGA Sayman : Emine AYNUR Yönetim Kurulu Üyeleri : Doç. Dr. A. Ahmet TIRPAN, Kubilay ÖZKUL, Soner ATEŞOĞULLARI

29.05.1999-02.06.2001

Başkan : Prof. Dr. A. Ahmet TIRPAN Başkan Yardımcısı : Turgut BATUR Sekreter : Nurettin ÇELEM Sayman : Solmaz GÜLŞEN (Ayfer AKER) Yönetim Kurulu Üyeleri : Prof. Dr. K. Levent ZOROĞLU, Özgür ÇAVGA, Soner ATEŞOĞULLARI (Doç. Dr. Fikri KULAKOĞLU)

03.06.2001-31.05.2003

Başkan : Prof. Dr. A. Coşkun ÖZGÜNEL Başkan Yardımcısı : Prof. Dr. Cevat ERDER Genel Sekreter : Semih İSTANBULLUOĞLU Sayman : Eyyüp AY Yönetim Kurulu Üyeleri : Prof. Dr. Cevdet BAYBURTLUOĞLU, Doç. Dr. Fikri KULAKOĞLU, Hasan Tahsin UÇANKUŞ

01.06.2003-11.06.2005

Başkan : Prof. Dr. A. Ahmet TIRPAN Başkan Yardımcısı : Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN, Şeniz ATİK Genel Sekreter : Soner ATEŞOĞULLARI Sayman : Doç. Dr. Fikri KULAKOĞLU Yönetim Kurulu Üyeleri : Emine AYNUR, Nurettin ÇELEM

12.06.2005-02.06.2007

Başkan : Prof. Dr. A. Ahmet TIRPAN Başkan Yardımcısı : Nurettin ÇELEM Genel Sekreter : Binnur ÇELEBİ Sayman : Emine AYNUR Yönetim Kurulu Üyeleri : Prof. Dr. Fikri KULAKOĞLU, İsmail SARIPINAR, Taner GÖNEN

03.06.2007-06.06.2009

Başkan : Prof. Dr. A. Ahmet TIRPAN Başkan Yardımcısı : Kubilay ÖZKUL Genel Sekreter : Dr. Soner ATEŞOĞULLARI Sayman : Emine AYNUR Yönetim Kurulu Üyeleri : Prof. Dr. Fikri KULAKOĞLU, Çiğdem MORÇÖL (Tamay TEKÇAM), Binnur ÇELEBİ (Mehmet ARLI)

07.06.2009-04.06.2011

Başkan : Doç. Dr. S. Yücel ŞENYURT Başkan Yardımcısı : Melih ARSLAN Genel Sekreter : Binnur ÇELEBİ (Semih İSTANBULLUOĞLU) Sayman : İsmail SARIPINAR Yönetim Kurulu Üyeleri : Mustafa METİN, Aynur AKALIN, Aliye YAMANCI (Günay ÖZTÜRK)

05.06.2011-05.06.2013

Başkan : Doç. Dr. S. Yücel ŞENYURT Başkan Yardımcısı : İsmail SARIPINAR Genel Sekreter : Atakan AKÇAY Sayman : Petek BALAMİR Yönetim Kurulu Üyeleri : Yrd. Doç. Dr. Ertekin DOKSANALTI (Canan CAŞTABAN), Semih İSTANBULLUOĞLU, Sinan DURMUŞ

08.06.2013-13.06.2015

Başkan : Dr. Soner ATEŞOĞULLARI Başkan Yardımcısı : Binnur ÇELEBİ (M. And ATASOY) Genel Sekreter : Günay ÖZTÜRK Sayman : H. Uğur DAĞ Yönetim Kurulu Üyeleri : Aynur TALAAKAR, Tolga ÇELİK

13.06.2015-17.05.2017

Başkan : Dr. Soner ATEŞOĞULLARI Başkan Yardımcısı : M. And ATASOY Genel Sekreter : Mehmet AKALIN Sayman : Aynur TALAAKAR Yönetim Kurulu Üyeleri : Dr. Yalçın KAMIŞ, Haydar Uğur DAĞ, Murat Yalkın ÜLKER

17.05.2017-22.05.2019

Başkan : Dr. Soner ATEŞOĞULLARI Başkan Yardımcısı : İlkay İVGİN Genel Sekreter : Umut ALAGÖZ Sayman : Pınar TEMELLİ Yönetim Kurulu Üyeleri : Gültekin YANBEYİ, Emre Umut KÖSE, Nilüfer BABACAN