Memur-Sen Kültür Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Sayın Mecit ERDOĞAN’ı ziyaret ettik.

Ek göstergesi 3600’e çıkarılacak meslek grupları arasına arkeologların da alınması ile ilgili olarak Kültür Memur-Sen Kültür Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Sayın Mecit ERDOĞAN’ı makamında ziyaret ettik. Sayın Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalar çerçevesinde önümüzdeki günlerde diğer bakanlıklar ve Memur-Sen’in katılımı ile yapılacak toplantıda komisyona sunulmak üzere bir taslak hazırladıklarını, bu taslakta arkeologların da ek göstergesinin 3600’e çıkarılmasının yer aldığını ifade etti. Görüşmede ayrıca sözleşmeli arkeologlara kadro verilmesi, özel hizmet tazminatı, ek zam, görevde yükselme sınavı ve çalışma hayatına dair diğer konular üzerinde  değerlendirmelerde bulunduk. Memur-Sen’e, Genel Başkan Mecit Erdoğan ve Başkan Yardımcısı Fahri Ekinci’ye meslektaşlarımıza kazanımlar sağlayacak bu özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Umarız en kısa sürede ek göstergesi 3600’e çıkarılacak meslek grupları arasına arkeologların da alınması yönünde olumlu bir karar alınır. Dernek yönetimi olarak konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz.  

Soldan Sağa: Dr. Soner Ateşoğulları-Arkeologlar Derneği Genel Başkanı, Mecit Erdoğan-Kültür Memur-Sen Genel Başkanı, Mustafa Şen-Arkeologlar Derneği Saymanı, Fahri Ekinci-Kültür Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı
Soldan Sağa: Dr. Soner Ateşoğulları (Arkeologlar Derneği Genel Başkanı), Mecit Erdoğan Kültür Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası Genel Başkanı), Mustafa Şen (Arkeologlar Derneği Saymanı), Fahri Ekinci (Kültür Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası Genel Başkan Yardımcısı).

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir